menu Home chevron_right

News


NEWS

Orgesa Zaimi publikon videon zyrtare të “Nostalgjia”

admin | March 29, 2023 close
keyboard_arrow_down

Orgesa Zaimi është rikthyer me një videoklip të ri i cili risjellë këngën hit, “Nostalgjia”. Sot mbrëma në ora 19:00, këngëtarja Orgesa Zaimi publikoi videoklipin e ri për këngën e saj “Nostalgjia” në kanalin e saj zyrtar YouTube. Kjo këngë është një dedikim i ndjeshëm për Gejda Kuqin, një person […]

NEWS

Erma Mici së shpejti publikon “Heartbreak Hotel”

admin | March 27, 2023 close
keyboard_arrow_down

Pasa suksesit të merituar në Festivalin e 61 të këngës në RTSH, fituesja e çmimit Debutuesi më i Mirë, Erma Mici është gati të sjellë këngën e re. Ajo është një nga emrat më premtues të skenës muzikore shqiptare dhe këtë e ka treguar edhe në shfaqjen e saj më […]

Pop Music

Klea Chutra konkuron si New Artist në Kënga Magjike 2022 por ...

admin | November 7, 2022 close
keyboard_arrow_down

U bë virale para një viti në rrjetet sociale teksa këndonte me gjyshen e saj 89 vjeçe këngën “Xhamadani kuq si gjaku”, Klea Chutra është rikthyer fuqishëm në muzikë me pjesëmarrjen në Kënga Magjike 2022. @kleachutra Grandma sings again such an amazing and beautiful song of albanian culture 🇦🇱#foryou #fp […]

HipHop / Rap

DOZA së shpejti sjellë albumin e ri ”Në krye të ...

admin | October 3, 2022 close
keyboard_arrow_down

Rapper-i i njohur Doza do të sjellë së shpejti 12 këngë të reja që do të jenë pjesë e albumit të ri. Doza e ka bërë të ditur lajmin përmes profilit të tij në instagram ku është aktiv dhe mjaft i ndjekur nga të rinjtë që e pëlqejnë këtë zhanër […]

NEWS

Orgesa Zaimi vjen me “Shiu i Tetorit” në Kënga ...

admin | September 14, 2022 close
keyboard_arrow_down

Orgesa Zaimi vjen sërish këtë edicion të Kënga Magjike me një performancë fantastike dhe me një interpretim si kurrë më parë! “Shiu i Tetorit” do të na shoqërojë kudo këtë vjeshtë si një ndër këngët më të bukura të këtij edicioni të Kënga Magjike me muzikën dhe orkestrimin nga Armend […]

NEWS

Orgesa Zaimi pjesë e Dance With Me!

admin | September 14, 2022 close
keyboard_arrow_down

Dance With Me ka nisur numërimin mbrapsht të këtij edicioni duke startuar të hënën e 19 Shtatorit në Televizionin Klan dhe si gjithmonë të gjithë janë kuriozë për pjesëmarrësit VIP të spektaklit. Ditën e sotme, produksioni ka zbuluar dhe një prej konkurenteve të këtij edicioni të Dance With Me, Orgesa […]

Pop Music

Eneda Tarifa surprizon përsëri këtë verë: Një hit veror me...

admin | July 21, 2022 close
keyboard_arrow_down

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngën “Cep Më Cep” në duet me Renis Gjokën, këngëtarja Eneda Tarifa ka vendosur mos ndalet këtë verë vetëm me një këngë. Këtë të Dielë është publikuar videoklipi i këngës “Kjani Trima”, e publikuar premierë në datë 22 Korrik në të gjitha platformat muzikore […]

Folk Music

Këngëtarja e mirënjohur Anjeza Ndoj’ E sapo ardhur nga ...

admin | July 16, 2022 close
keyboard_arrow_down

Të gjithë e njohin dhe shumë e adhurojnë Këngëtaren me zërin e ëmbël dhe jehues Anjeza Ndoj. Si gjithmonë e bukur dhe mjaft e arritur artistikisht Anjeza ka sjellur rreth vetes adhurues të shumtë ‘ të cilët e ndjekin me shumë pasion karrierën e saj. Anjeza Ndoj e lindur dhe […]

That's all


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play