menu Home chevron_right

Porto Palermo / Himara [Albania] / August 13, 2022 9:00 pm

Event details

Date: August 13, 2022 9:00 pm
Location: Porto Palermo
Address: Himara Albania

The event

Këtë fundjavë datë 06-07 Gusht në Porto Palermo Festival na pret një natë speciale me Paolo Cozzolino dhe Roman Gomez.
Blini biletat tuaja për këtë fundjavë por edhe për fundjavat në vazhdim që na presin me artistët:
13 Gusht-Marsela Cibukaj
14 Gusht-Kastriot Tusha & Ardian Trebicka
Cmimi i biletës për secilën nga netët është 2000 lekë. Nxitoni të blini biletën tuaj pasi sasia është e limituar!


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play