menu Home chevron_right

Events cards


Marsela Çibukaj Live @ Ferma 100

Ferma 100 / August 4, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 22:00 - Marsela Çibukaj

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary […]

Marsela Çibukaj @ Aqua by Lura Resort

Aqua by Lura Resort / August 12, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - Marsela Çibukaj

🎤 Shijoni muzikën e @marselacibukaj buzë pishinës në @aquabyluraresort! 🌊 Natë momentesh, argëtimi, koktejlesh dhe kujtimesh që fillojnë në orën 21:00 të premten. 📞 Prenoto në +355 67 308 7664

Porto Palermo Festival

Porto Palermo / August 13, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - Marsela Çibukaj

Këtë fundjavë datë 06-07 Gusht në Porto Palermo Festival na pret një natë speciale me Paolo Cozzolino dhe Roman Gomez. Blini biletat tuaja për këtë fundjavë por edhe për fundjavat në vazhdim që na presin me artistët: 13 Gusht-Marsela Cibukaj 14 Gusht-Kastriot Tusha & Ardian Trebicka Cmimi i biletës për […]

Orgesa Zaimi @ Festa e Miqësisë Lezhë

Sheshi Skënderbej / September 2, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - Orgesa Zaimi

Anuloni çdo plan që keni këtë të premte, sepse atmosferën e vërtetë në qytetin e Lezhës do ta sjellin vetëm Orgesa Zaimi, Landi Kademi dhe Simpatico Band! 🤩 Ju presim në sheshin “Gjergj Kastrioti”! 🍻

Marsela Çibukaj Live @ Pepper

Pepper Lounge Tirana / September 7, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - Marsela Çibukaj

Orgesa Zaimi @ Festa e Miqësisë Shkodër

Pedonale, para Bashkisë / September 8, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - Orgesa Zaimi

Ndalesa e radhës e “Festës së Miqësisë” do të jetë në Shkodër me plot 5 net me muzikë të mirë, miq të vërtetë dhe Elbar! Ju presim për të festuar së bashku në datat 7-11 shtator. 🍻 Rruga 13 Dhjetori, Pedonale, para Bashkisë

Doza @ SWAG

Sheshi Italia / September 10, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - DOZA

SWAG vjen per here te dyte ne Tirane. Graffiti Art | Street Dancers | Hip Hop performers Location: Sheshi Italia Date: 10 Shtator Hyrja Falas Sponsored by Bashkia Tirane

Orgesa Zaimi & Band @ Oktober Fest 2022

Rogner Hotel / September 30, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 19:30 - Orgesa Zaimi

Friday, 30th of September • 19:30 – 23:30 • at “Der Biergarten” – Rogner Hotel Celebrate in the true tradition with 🥨 LIVE MUSIC by ORGESA ZAIMI & BAND 🌭 BBQ GERMAN SPECIALTIES 🍺 DRAUGHT BEER ❗️Reservation in necessary & will be kept until 20:00!

Marsela Çibukaj @ Pepper

Pepper Lounge Tirana / October 6, 2022 close
keyboard_arrow_down
 • 21:00 - Marsela Çibukaj


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play