menu Home chevron_right

Rap/Hip Hop


DOZA

Tirana [AL] close
keyboard_arrow_down

DOZA, gjithashtu i njohur si DOZA MC eshte nje tekstshkrues, MC (Reper), Beatmaker, Sound Engineer Shqiptar i bazuar në Tiranë, Krijimtaria e tij në industrinë muzikore ka nisur që prej vitit 2004. Ka qënë pjesë e grupit Da New Chain dhe KurOrat Fiks që prej vitit 2008 deri në vitin […]

That's all


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play