menu Home chevron_right
NEWSPop Music

Orgesa Zaimi publikon videon zyrtare të “Nostalgjia”

admin | March 29, 2023
Orgesa Zaimi

Orgesa Zaimi është rikthyer me një videoklip të ri i cili risjellë këngën hit, “Nostalgjia”.

Sot mbrëma në ora 19:00, këngëtarja Orgesa Zaimi publikoi videoklipin e ri për këngën e saj “Nostalgjia” në kanalin e saj zyrtar YouTube. Kjo këngë është një dedikim i ndjeshëm për Gejda Kuqin, një person i dashur që humbi jetën në moshën 17 vjeçare.

Videoklipi i këngës “Nostalgjia” është emocionues dhe i ndjeshëm dhe shfaq një histori të bukur për jetën dhe energjinë e Gejda Kuqit dhe dritën që ajo përcillte në jetën e njerzve të saj të dashur. Me premierën e sotme, fansat e Orgesa Zaimit kanë mundësinë të shohin një kujtim të veçantë për Gejda Kuqin dhe të jenë pjesë e një mesazhi shpirtëror për jetën. Video risjellë Gejdën në copza jete të ndërthurura në fotot që mbahen në duart e miqëve të saj.

Videoklipi është prodhuar me kujdes dhe me një përqendrim të veçantë në detajet e ngjarjes, me qëllim që të jepet një kuptim i plotë për këngën dhe mesazhin që ajo dëshiron të transmetojë.

Videoklipi i ri është prodhuar nga Max Production dhe ka Drejtor Imazhi Joni Pecin, i cili ka punuar me kujdes në detajet e këtij projekti që kërkoi shumë kohë dhe punë për të arritur nivelin e kërkuar nga të gjithë aktorët e përfshirë.

Written by admin

Comments

This post currently has 1 comment.

Leave a Reply

This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play