menu Home chevron_right
NEWS

Orgesa Zaimi vjen me “Shiu i Tetorit” në Kënga Magjike 2022

admin | September 14, 2022

Orgesa Zaimi vjen sërish këtë edicion të Kënga Magjike me një performancë fantastike dhe me një interpretim si kurrë më parë!

“Shiu i Tetorit” do të na shoqërojë kudo këtë vjeshtë si një ndër këngët më të bukura të këtij edicioni të Kënga Magjike me muzikën dhe orkestrimin nga Armend Rexhepagiqi dhe tekst të Aida Barakut.

Ky edicion i Kënga Magjike e mirëpret Orgesën për herë të shtatë në kategorinë BIG.

Çfarë do të sjellë “Shiu i Tetorit” për Orgesën? 🤔

Zbulojeni në kanalin YouTube të Orgesa Zaimi dhe në të gjitha platformat e muzikës me mundësinë dhe shpërndarjen e GO Digital Media

 

Written by admin

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play