menu Home chevron_right
NEWS

Orgesa Zaimi pjesë e Dance With Me!

admin | September 14, 2022

Dance With Me ka nisur numërimin mbrapsht të këtij edicioni duke startuar të hënën e 19 Shtatorit në Televizionin Klan dhe si gjithmonë të gjithë janë kuriozë për pjesëmarrësit VIP të spektaklit.

Ditën e sotme, produksioni ka zbuluar dhe një prej konkurenteve të këtij edicioni të Dance With Me, Orgesa Zaimin.

Orgesa vjen në program duke na bërë të gjithëve kurioz për të parë “cunamin” e saj në kërcim, sepse tashmë muzika dhe interpretimi nuk mund të ketë dyshim!

 

Nën moderimin e Alketa Vejsiut, Dance With Me do të jetë pjesë e të hënave në “prime time” duke i mbërthyer të gjithë para ekranit.

Ndërkohë që shumë gjëra mbeten surprizë për të hënën e ardhshme, kokurrentët VIP kanë nisur të zbulohen.

Written by admin

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play