menu Home chevron_right

9 - The Album

available on all streaming platforms

Vitmar Basha 9

RELEASE: GDM 00002

YEAR: 2021

ARTIST: VITMAR BASHA

SUBSCRIBE NOW

Our Artists

Eneda Tarifa

Tirana [AL] close
keyboard_arrow_down

Eneda Tarifa, një nga këngëtaret më të spikatura të muzikës së lehtë shqiptare, që prej fillimit të viteve 2000 la gjurmë me hitin e saj të parë (2001) “Ika larg”. Ky sukses do të pasohej nga dhjetra këngë, koncerte e gara muzikore ku Tarifa ka shkëlqyer gjithmonë, shpesh duke u […]

Marsela Çibukaj

Tirana [AL] close
keyboard_arrow_down

Marsela Çibukaj që në fëmijëri spikat për pasionin e saj të madh për artin dhe kanton në veganti. Në vitet ’90 emigron në Itali, ku studioj me mjeshtra të muzikës italiane teknikën në stilet si rythm & blues/blues dhe jazz. Pas 25 vitesh muzika e rikthen në Shqipëri për të […]

Orgesa Zaimi

Tirana [AL] close
keyboard_arrow_down

  Orgesa Zaimi ështe një këngetare mjaft e njohur e muzikës moderne shqiptare. Orgesa Zaimi është nga të paktat këngëtare rock në vend, e cila me zërin e saj dhe stilin retro të look-ut, ka bërë për vete publikun brenda dhe jashtë vendit. Zaimi është prezantuar në publik jo vetëm […]

POP
Thumbnail
Sara Kapo
Tirana [AL]
Thumbnail
Eneda Tarifa
Tirana [AL]
Thumbnail
Denada Bare
Viene, Austri [AL]
ROCK / ALTERNATIVE
Thumbnail
Orgesa Zaimi
Tirana [AL]
Thumbnail
Vitmar Basha
Tirana [AL]
Thumbnail
Erma Mici
Tirana [AL]
Thumbnail
Luna
Tirana [AL]
RAP / HIPHOP
Thumbnail
DOZA
Tirana [AL]
FOLK
Thumbnail
Anjeza Ndoj
USA [ALB]

Make your music heard everywhere!

Are You Ready to go Digital?

This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  01. Para Teje
  Sara Kapo

  0.99
 • cover play_circle_filled

  01. I Paftuar
  Marsela Çibukaj

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play